(0216) 641 63 18
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Araç Takip Sistemi Nedir ?

03 Nisan 2020
6.967 kez görüntülendi
Araç Takip Sistemi Nedir ?

Araç Takip Sistemi, araçlarınızın sayısal bir harita üzerinde takibini ve raporlamasını sağlayan sistemdir.
Araç Takip Sistemler AKS ise araç filosu olan firmalara araçlarının sayısal bir harita üzerinde sürekli takip edilmesini sağlar. İnternet erişimi olan herhangi bir bilgisayar veya cep telefonundan kullanımı kolay bir arayüz yardımıyla gerçek zamanlı araç takibi ve filo yönetimi mümkündür.

Araç Takip Sistemleri, araçların anlık olarak takibini ve raporlamasını yapabildiği Aktif Sistem ve herhangi bir online izleme yapmadan, cihazların kendi içerisinde geçmişe yönelik konum bilgilerini tutabildiği ve istenildiğinde raporlanabileceği Pasif Sistem diye 2 çeşit sistem sunar. Günümüzdeki birçok araç takip sistemi Aktif ve Pasif Sistemin ikisini de desteklemektedir.

Araç takip sistemi ile hem güzergah planlaması hem yakıt tasarrufu yapılabilmekte hem de trafikteki zaman kayıplarını minimuma indirip, müşteri memnuniyeti arttırılmaktadır. Araç Takip Sistemi ile canlı trafik yoğunluğu bilgisi verilebilmekte ve güzergah planlamasında en hızlı rota hesaplanabilmektedir.

AKS Araç takip sistemi, araçların izinsiz zaman ve güzergah kullanımını engelleyerek ve limit aşımı hız uyarıcılar ile kurallara uygun olmayan araç kullanımları engelleyerek araç yıpranmaları da iyileştirilmiş olacaktır.

Özetle, AKS araç takip sistemlerine yapılacak olan yatırım, kurulduğu andan itibaren kazandıracak ve size sağlayacağı faydalı en ucuz araç takip sistemi ile  kendini amorti etmeye başlayacaktır.

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Araç Takip Sistemleri AKS Hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1