(0216) 641 63 18
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sıkça Sorulan Sorular

Anasayfa » Sıkça Sorulan Sorular

ARAÇ TAKİP SİSTEMİ YAZILIM VE SERVER BEDELİ

SERVER YAZILIM BEDELLERİ

Araç Takip Sistemi Yazılım Bedeli Araç takip sistemi firmaları arasında farklılık göstermektedir. Araç Takip Sistemi Server Yazılım Bedeli İnternet üzerinden takip edeceğiniz araçlarınızın program yazılım bedelidir.
Bu Bedel genel olarak Araç Takip Sistemi Firmaları tarafından Yıllık olarak alınmaktadır. Fiyat yazılım özelliğine göre ve Server Hız Kalitesine göre değişiklik göstermektedir.

Araç takip sistemi server fiyatı belirlenirken,bunu cihazın satış fiyatı ve server kalitesi belirlemektedir.
Sistemin düzenli ve kusursuz çalışması için harcanan emek ve kullanılan malzeme bedelini teşkil etmektedir.

sistem içerisinde kendini her zaman güncel tutmak için sistem yazılım ve cihazlar olarak gerekli görülen bütün metaryaller yenilenmektedir.Bunlar da maliyete etki etmektedir.

DETAY BİLGİ İÇİN 0 (216) 641 63 18-19

info@aractakipsistemleriaks.com

 

 

 

ARAÇ TAKİP İZLEME SİSTEMİ OPSİYONEL ÖZELLİKLER
Aşağıdaki Detaylar Araç Takip ve İzleme sisteminin Opsiyonel Özelliklerinden bazılarıdır.

Araç Takip Sistemi nde “MOTOR BLOKAJ (MOTOR DURDURMA)” butonu “Kontak kapandıktan sonra motorun çalışmasına mani olur, çalıştırmayı engelleyen elektronik birim. Aracın çalışmasını engelleme ve Çalışmasına izin verme işlemi online yapılır. Bu İşlem Araç Takip Sistemi Yazılımı üzerinden yapılmaktadır. Araç Takip sistemi Yazılımı üzerinde bulunan buton ile tanımlı veya işaretlenen aracın Motor Enerjisi kesilir.”]

Araç Takip Sistemi nde “ACİL PANİK BUTONU” Araç içine koyulan Acil Durum butonu ile acil durumlarda belirlenen Telefon numarası arayarak acil durum bilgisini verir

Araç Takip Sistemi nde “SÜRÜCÜ KİMLİK BİLDİRİMİ”  Sürücü Kimlik tanımasıyla hangi tarih ve zaman diliminde hangi sürücünün aracı kullandığını öğrenebilirsiniz Araç şoförünü ve/veya araç personelini online olarak sisteme tanıtan elektronik birim. TOM ve TOM okuyucudan oluşan birimdir. TOM çoğaltılabilir her araçta tek okuyucu yeterlidir. Bu sayede araç için kesilecek Trafik cezalarını veya geçmişe dönük bilgileri (Zaman ve tarih) olarak kimin kullandığını görebilirsiniz.

Araç Takip Sistemi nde “İŞ DURUM RAPORU”  Bu modül özellikle iş makinelerinde kullanılmaktadır. Beton mikserlerinde mikserin dönme sayısı ve zamanı gibi bilgileri alabileceğiniz Opsiyonel özelliktir.

Araç Takip Sistemi nde “SICAKLIK ÖLÇME VE KONTROL SİSTEMİ”   Özellikle Firigofirik araçlarda kullanılan Sensör birimidir. Aracın içine kurulan sensör sayesinde araç içindeki ısı değişikliklerini sisteme bildiren ünitedir. Bu sayede araçta belirlenen sıcaklık değerlerinin değişmesi durumunda Araç Takip sistemi yazılımına bilgi gönderilir ve kullanıcı uyarılır.

Araç Takip Sistemi nde “DEPO KAPAĞI SENSÖR BİLDİRİMİ”   Aracın yakıt depo kapağına montajı yapılan sensördür. Depo kapağının hangi tarih, zaman ve yerde açıldığını görebilirsiniz. Bu konumda aracın hızı “0” km. ve Kontak kapalı iken bilgi verir.

Araç Takip Sistemi nde “YAKIT DEPO SENSÖR BİLGİSİ”  Aracın Yakıt durumunu bildiren sensörüdür. Araç kontağı kapalı iken ölçüm yapan ve bunu rapor halinde yazılıma gönderen birimdir.

Araç Takip Sistemi nde “KAPI SENSÖR BİLDİRİMİ”   Kontak kapalı durumdayken aracın kapılarından birinin açılması durumunda alınan sinyaldir.

Araç Takip Sistemi nde “MİKROFON BİRİMİ”   Araçla irtibata geçebileceğiniz modüldür. Mikrofon sayesinde araç içini dinleme yapılabilmektedir.

 

DETAY BİLGİ İÇİN 0 (216) 641 63 18-19

info@aractakipsistemleriaks.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Aks Araç Takip, ARAÇ TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI, Araç Takip Sistemleri, Araç Takip Sistemi, Genel

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Araç Takip Sistemleri AKS Hoşgeldiniz.
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1