0532 365 44 96
tren
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Araç Takip Sistemleri Opsiyonel Özellikler

29 Eylül 2019
7.382 kez görüntülendi
Araç Takip Sistemleri Opsiyonel Özellikler

ARAÇ TAKİP İZLEME SİSTEMİ OPSİYONEL ÖZELLİKLER
Aşağıdaki Detaylar Araç Takip ve İzleme sisteminin Opsiyonel Özelliklerinden bazılarıdır.

MOTOR BLOKAJ (MOTOR DURDURMA :Kontak kapandıktan sonra motorun çalışmasına mani olur, çalıştırmayı engelleyen elektronik birim. Aracın çalışmasını engelleme ve Çalışmasına izin verme işlemi online yapılır. Bu İşlem Araç Takip Sistemi Yazılımı üzerinden yapılmaktadır. Araç Takip sistemi Yazılımı üzerinde bulunan buton ile tanımlı veya işaretlenen aracın Motor Enerjisi kesilir.

ACİL PANİK BUTONU :Araç içine koyulan Acil Durum butonu ile acil durumlarda belirlenen Telefon numarası arayarak acil durum bilgisini verir

SÜRÜCÜ KİMLİK BİLDİRİMİ  :Sürücü Kimlik tanımasıyla hangi tarih ve zaman diliminde hangi sürücünün aracı kullandığını öğrenebilirsiniz Araç şoförünü ve/veya araç personelini online olarak sisteme tanıtan elektronik birim. TOM ve TOM okuyucudan oluşan birimdir. TOM çoğaltılabilir her araçta tek okuyucu yeterlidir. Bu sayede araç için kesilecek Trafik cezalarını veya geçmişe dönük bilgileri (Zaman ve tarih) olarak kimin kullandığını görebilirsiniz.

İŞ DURUM RAPORU  :Bu modül özellikle iş makinelerinda kullanılmaktadır. Beton mikser lerinde mikserin dönme sayısı ve zamanı gibi bilgileri alabileceğiniz Opsiyonel özelliktir.

SICAKLIK ÖLÇME VE KONTROL SİSTEMİ  :Özellikle Firigofirik araçlarda kullanılan Sensör birimidir. Aracın içine kurulan sensör sayesinde araç içindeki ısı değişikliklerini sisteme bildiren ünitedir. Bu sayede araçta belirlenen sıcaklık değerlerinin değişmesi durumunda Araç Takip sistemi yazılımına bilgi gönderilir ve kullanıcı uyarılır.

DEPO KAPAĞI SENSÖR BİLDİRİMİ  :Aracın yakıt depo kapağına montajı yapılan sensördür. Depo kapağının hangi tarih, zaman ve yerde açıldığını görebilirsiniz. Bu konumda aracın hızı “0” km. ve Kontak kapalı iken bilgi verir.

YAKIT DEPO SENSÖR BİLGİSİ  :Aracın Yakıt durumunu bildiren sensördür. Araç kontağı kapalı iken ölçüm yapan ve bunu rapor halinde yazılıma gönderen birimdir.

KAPI SENSÖR BİLDİRİMİ  :Kontak kapalı durumdayken aracın kapılarından birinin açılması durumunda alınan sinyaldir.

MİKROFON BİRİMİ  :Araçla irtibata geçebileceğiniz modüldür. Mikrofon sayesinde araç içini dinleme yapılabilmektedir.

HOPARLÖR BİRİMİ  :Araçla irtibata geçebileceğiniz modüldür. Hoparlör sayesinde araç içindeki sürücü ile görüşme yapılabilmektedir.

Detay Bilgi 0216 6416318

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

aks Araç Takip, ARAÇ TAKİP SİSTEMİ FİYATLARI, Araç Takip Sistemleri, Araç Takip Sistemleri AKS Haberler, Genel, aRAÇ TAKİP SİSTEMİ

Whatsapp
Müşteri Temsilcisi
Müşteri Temsilcisi
Merhaba!
Size nasıl yardımcı olabiliriz?
1